İlkokul Hızlı Okuma Grubu

Türkiye eğitim sistemi 2005 yılı itibari ile tümden gelim yerine tüme varım olarak değişmiştir. Okuma eğitimi ses temelli olarak verilmektedir. Bu sebepten dolayı öğrencilerin normal sesli okumaya geçmesi zaman almaktadır. Bazı öğrencilerde bu durum 4 sınıfa kadar sürmektedir. 

Martı Eğitimin 4. sınıf öğrencileri için hazırladığı, giriş seviyesindeki hızlı okuma sistemi ile 30 gün içinde hızlı okumaya geçirebilmektedir. Bu eğitim sayesinde öğrencilerimiz hem sesli hem sessiz çok hızlı, seri ve akıcı şekilde okuyabiliriler. 

İlkokul 4. sınıf öğrencilerinin eğitim diğer gruplardan farklıdır. Öğrencinin okuması gereken metinler ve kelimelerin seviyesi eğitim grubuna göre özel olması gerekmektedir. Ayrıca ilkokul hızları ve seviye artışlarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Çocuklar için hazırladığı göz koordinasyonu ile göz kaslarını geliştirip, takistokop egzersizleri ile kelime görme hızını artırarak, gruplama ve gölgeleme egzersizleri ile göze metin üzerinde kontrol sağlar. Eğitim verimi hızlı okuma ve anlama testleri ile ölçülerek öğrencinin gelişimini hem öğretmen hem öğrenci olarak takip edilebilmektedir.

Bu eğitim grubunda 2 farklı seçenekte eğitim alabilirsiniz. 

1- Birebir Online Canlı Sınıf Eğitimleri: 1350 TL yerine 1000 TL

Bu eğitim platformunda alanında uzman eğitimciler ile birebir online canlı sınıflarda eğitim alarak, ayrıca Dünya'nın en gelişmiş online hızlı okuma egzersiz platformu ile okuma hızınızı ortalama 4 kata kadar yükselte bilirsiniz.

750 TL yerine 550 TL

Bu eğitim platformunda alanında uzman eğitimciler ile 5'er kişilik sınıflarda, online canlı sınıflarda eğitim alarak, ayrıca Dünya'nın en gelişmiş online hızlı okuma egzersiz platformu ile okuma hızınızı ortalama 4 kata kadar yükselte bilirsiniz.

Başvuru Formu

Kurs Tipi
Ödeme Tipi