Yetişkin Hızlı Okuma

Eğer her hangi bir eğitim grubuna dahil değilseniz bu grubu üye olarak her yaşa hitap eden seviye gelişimi ve metin içerikleri ile 30 günlük eğitimin sonunda okuma hızınızı ortalama 4 kata kadar yükselte bilirsiniz. Eğitimin sonunda okuma hızınızla birlikte anlama oranınızda buna paralel olarak gelişmiş olur. Böylelikle okuma sırasında yazıya olan dikkatiniz ve odaklamanız artar. 200 sayfalık bir kitabı ortalama bir buçuk saatte okuyabilirsiniz. 

Hızlı okuma sadece öğrencilere hitap eden bir eğitim değildir. Her yaştan bireylerin hızlı okuma eğitimi alması gerekmektedir. Çünkü bilgi çağını yaşadığımız şu zamanda okuma her yaş ve meslek grubunun temel ihtiyacıdır. Temel olarak zaman yönetimine ihtiyaç duyanlar okumaya ayırdadıkları zamanda daha fazla bilgiyi almaları gerekmektedir. Bu ise sadece hızlı okuma eğitimi ile mümkündür.

 

Bu eğitim grubunda 2 farklı seçenekte eğitim alabilirsiniz. 

1- Birebir Online Canlı Sınıf Eğitimleri: 1350 TL yerine 1000 TL

Bu eğitim platformunda alanında uzman eğitimciler ile birebir online canlı sınıflarda eğitim alarak, ayrıca Dünya'nın en gelişmiş online hızlı okuma egzersiz platformu ile okuma hızınızı ortalama 4 kata kadar yükselte bilirsiniz.

2- 5'er kişilik gruplar halinde Canlı Sınıf Eğitimleri: 750 TL yerine 550 TL

Bu eğitim platformunda alanında uzman eğitimciler ile 5'er kişilik sınıflarda, online canlı sınıflarda eğitim alarak, ayrıca Dünya'nın en gelişmiş online hızlı okuma egzersiz platformu ile okuma hızınızı ortalama 4 kata kadar yükselte bilirsiniz.

Başvuru Formu

Kurs Tipi
Ödeme Tipi